Lindo Apto Completo A 150M Da Praia
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
3-slaapkamer Lindo Apto Completo A 150M Da Praia Porto Belo appartement bevindt zich binnen slechts 14 minuten wandelen van het Pereque en biedt wifi. Het appartement van 123 m² is geschikt voor maximaal 8 gasten.
Water Park Porto Das Aguas ligt binnen het bereik van dit 2-badkamer appartement.
Deze accommodatie bevat een balkon, een woonkamer en een keuken, biedt airconditioning aan, en kijkt uit over de berg. Bij Lindo Apto Completo A 150M Da Praia appartement zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.
Dit appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque Aquatico Porto das Aguas.1,4 km
- EcoCulture Center Adventure House300 m
- Porto dos Piratas2 km
- Praia da Lagoa4,5 km
- Univali EcoMuseum300 m
- Cachoeira da Praia Triste4,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder39 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Lindo Apto Completo A 150M Da Praia appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Lindo Apto Completo A 150M Da Praia appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Lindo Apto Completo A 150M Da Praia appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Lindo Apto Completo A 150M Da Praia appartement is $123. - ❓
Beschikt Lindo Apto Completo A 150M Da Praia appartement over parkeergelegenheid?
Lindo Apto Completo A 150M Da Praia appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 123 vierkante meter.